PL EN

tel: + 48 733 100 656

tel: + 48 733 100 655

e-mail: biuro@orbitbus.pl

facebook

O NAS

       

     Od 2015 roku świadczymy profesjonalne usługi wynajmu komfortowych busów z kierowcą w krajowym i międzynarodowym przewozie osób. Specjalizujemy się w przewozach turystycznych, biznesowych, transferach, transporcie VIP, wycieczkach jednodniowych oraz kilkudniowych - objazdowych. Obsługujemy min. klientów indywidualnych, firmy, korporacje, biura podróży, instytucje publiczne, szkoły, uczelnie, kluby sportowe. Zapewniamy logistykę i transport na spotkania oraz duże imprezy masowe. 

       Powołanie, pasja i doświadczenie w transporcie pasażerskim jest gwarancją profesjonalnej obsługi każdego klienta i zlecenia. Nasi kierowcy posiadają długoletnie doświadczenie w prowadzeniu autokarów, są zorientowani na klienta, służą pomocą jednocześnie zapewniając dyskrecję.

         Do Państwa dyspozycji oferujemy komfortowe busy Mercedes-Benz o pojemności 16-20 miejsc + kierowca z dużą przestrzenią dla pasażerów i dużym bagażnikiem. 

     Posiadamy własny wymagany certyfikat, licencje na krajowy i międzynarodowy przewóz osób oraz dodatkowe dokumenty do przewozu na terytorium Niemiec.

 PODRÓŻOWANIE Z NAMI TO GWARANCJA:

KOMFORTU, DYSKRECJI, BEZPIECZEŃSTWA

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług oraz współpracy.